Не без скандалу: завершився розіграш Зимового кубку Берегівського району з футболу (ВІДЕО)

У фінальній битві зійшлися ФК “Берегвідейк” Берегово та “JJ-Club” Виноградів.

Коли у фіналі сходяться команди схожі за рівнем, то потрібно знати – буде гаряче. Тим більше команди, які грають у відкритий футбол і не бояться ризикувати.

Матч одразу ж розпочався із високих темпів. Спочатку ініціатива була у виноградівців. Команда дуже добре контролювала м’яч. Варто також зазначити, що номінальні господарі поля не боялися йти у стики і іноді діяли дуже жорстко.

На 20-хвилині виноградівці створили гольову атаку і зуміли відкрити рахунок у цій грі, але берегівчани дуже швидко відігралися з пенальті, яке було призначено одразу ж чере три хвилини.

Перший тайм так і завершився з рахунком 1:1.

Другий тайм одразу ж розпочався із пресингу берегівчан. Команда Юрія Пейтера вийшла на футбольне поле із зовсім іншим настроєм. На 48-хвилині Габор Кемень вийшов віч-на-віч з голкіпером, але останнього не переграв. Ще через хвилину Кемень вже пробивав по воротах з гострого кута, але “шкіряного” заблокував захисник.

Натиск берегівчан дав результат на 55-хвилині. Юрій Пейтер зробив діагональ на Ференца Барту, той прострілив у карний майданчик, а там м’яч знайшов Тіберія Кейса, який і вивів “Берегвідейк” вперед.

Але перемогу утримали гості лише протягом двох хвилин. Виноградівці одразу ж зрівняли рахунок після контратаки.

Далі гра перейшла у такі собі “гойдалки”, адже обидві команди намагалися вийти вперед. Вдалося це “Берегвідейку” на 62-хвилині. Тепер вже Тіберій Кейс знайшов у карному майданчику Ференца Барту, а той “розстріляв” голкіпера з десяти метрів.

Та виноградівці не відступили. І вже після чергового натиску і трьох поспіль поданих кутових господарі отримали право на пенальті – 3:3.

І тут гра повинна була переходити у післяматчеві пенальті. І мабуть, лайнсмен так і хотів, адже за 5-хвилин до кінця матчу “Берегвідейк” зі штрафного забиває четвертий. Гравець Берегова прострілив у карний майданчик, м’яч зрикошетив від гравця виноградівців і Микола Міщенко забиває четвертий. Боковий арбітр запалює прапорець – офсайд.

Чи був офсайд насправді чи ні? Вже не відомо, але неприємний осад залишився. Головний арбітр взяття воріт відмінив, а основний час завершився із рахунком – 3:3.

У серії післяматчевих пенальті перемогу здобули виноградівці із рахунком – 3:0.